Chlorek potasu 500 gram, KCl spożywczy

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 8,50 zł 8.50
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Serdecznie witamy Państwa na stronie sklepu Bioskamed. Pragniemy zadowolić naszych klientów, którzy poszukują produktów o najwyższej jakości. Satysfakcja i zadowolenie konsumentów są naszym głównym celem. Nasza firma powstała z myślą o Was.

Etykieta 

Zapraszamy do zakupu chlorku potasu – Kalii chloridum – to nieorganiczny związek chemiczny  z grupy chlorków, sól potasowa kwasu solnego – występujący w przyrodzie w postaci minerału sylwinu, a także (w formie soli podwójnej) w karnalicie i kainicie. Jest dobrze rozpuszczalny w wodzie i eterze – trudno w alkoholu.

 

Gwarantujemy jakość produktu odnośnie pochodzenia i pakowania. Na życzenie klienta do zakupionego towaru wysyłamy emailowo świadectwo kontroli jakości. Na etykiecie umieszczony jest numer seryjny oraz data ważności produktu. Wszystkie nasze produkty są oznakowane zgodnie z globalnym zharmonizowanym systemem klasyfikacji i oznakowania chemikaliów – GHS.

 

Zastosowanie:

Chlorek potasu jakość spożywcza – to produkt o bardzo wysokiej czystości chlorku potasu (KCl), naturalnego pochodzenia, który ma szerokie zastosowanie jako środek zastępczy chlorku sodu (NaCl) w branży przemysłu spożywczego, między innymi przy wytwarzaniu produktów żywnościowych, jako konserwant, stabilizator, wzmacniacz smaku, czy zagęszczacz. Należy zauważyć, iż niezbędne dla życia minerały KCl i NaCl pod względem chemicznym są do siebie bardzo podobne. Chlorek potasu, dostarcza organizmowi potas, który jest niezbędny do wielu procesów przemiany materii. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) przeciętne spożycie soli NaCl (chlorek sodu) w krajach europejskich jest zbyt wysokie. Istnieje presja na producentów żywności, aby obniżyć zawartość soli w produktach spożywczych – stąd produkty potasowe stosowane jako alternatywa i substytut soli w zbilansowanym żywieniu, w sektorze health care & food.

 

Chlorek potasu oferujemy w 500 gramowych, 1 kilogramowych butelkach HDPE z plombą oraz w 5 kg wiaderkach z plombą.

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszego sklepu, zapraszamy na zakupy oraz do odwiedzenia naszych pozostałych aukcji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl