Papierki lakmusowe 30 szt. do pomiaru pH

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 14,00 zł 14.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Serdecznie witamy Państwa na aukcji sklepu Bioskamed. Pragniemy zadowolić naszych klientów, którzy poszukują produktów o najwyższej jakości. Satysfakcja i zadowolenie konsumentów są naszym głównym celem. Nasza firma powstała z myślą o Was.

 

etyk

 

Pragniemy zaoferować państwu papierki lakmusowe do badania stanu równowagi kwasowo-zasadowej organizmu poprzez pomiary pH moczu firmy Dr Jacob's. Skala pomiarowa pH 5,6-8,0. Dokładność do 0,2 pH. Broszurka z 30. papierkami ze skalą pH, tabelami do nanoszenia wyników, przykładowymi interpretacjami oraz instrukcją. Dodatkowo próbki produktów FizjoBalans i Chi-Cafe Balans. Koszt jednego papierka (pomiaru) to niespełna 50 groszy.

 

Bez badań, możliwych do wykonania w laboratorium lub szpitalu, trudno jest określić stan równowagi kwasowo-zasadowej organizmu w warunkach domowych. Jednakże, badanie pH moczu pozwala go określić z dużym przybliżeniem. Pomiar jest prosty dzięki szczegółowej instrukcji załączonej do papierków.

 

Precyzja pomiarów:

Nasze papierki badają pH z dokładnością ok. 0,2 stopnia pH. Dlatego nadają się on do szczegółowych pomiarów pH, w przeciwieństwie do większości innych papierków lakmusowych, które mają skalę co 1 stopień.

 

Przykładowo  - pH moczu waha się w okolicach 5,6 - 7,5. Używając naszych papierków można poznać różne, nawet drobne wahania pH w ciągu doby, gdyż papierki mogą kolejno wskazywać wartości: 5,6; 5,9; 6,2; 6,5; 6,8; 7,0; 7,2; 7,4. Papierki ze skalą kolorów co jeden stopień pH wykażą jedynie wartość 6 lub 7.

 

Dzięki papierkom można określić zarówno stan zakwaszenia jak i alkalozę (zasadowicę). Pomiary powinno się prowadzić przynajmniej przez dwa tygodnie. Do papierków dołączona jest tabela, na którą można systematycznie nanosić wyniki pomiarów.

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszego sklepu, zapraszamy na zakupy oraz do odwiedzenia naszych pozostałych aukcji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl