Ziemia okrzemkowa Diatomit 1 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 54,00 zł 54.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Serdecznie witamy Państwa na stronie sklepu Bioskamed. Pragniemy zadowolić naszych klientów, którzy poszukują produktów o najwyższej jakości. Satysfakcja i zadowolenie konsumentów są naszym głównym celem. Nasza firma powstała z myślą o Was. 

 

Przedmiotem aukcji jest ziemia okrzemkowa – inaczej Diatomit, utworzona z pancerzyków glonów jednokomórkowych – okrzemek. Amorficzna ziemia okrzemkowa pochodzi ze złoża w Nowym Meksyku o unikalnej czystości oraz jakości. Zawiera mniej niż 0,5% formy krystalicznej, łączy się z kwasem żołądkowym, w wyniku czego powstaje biologicznie czynny kwas okrzemkowy przyswajalny przez organizm.  Amorficzna krzemionka oferowanej przez nas firmy Perma-Guard posiada wszelkie niezbędne certyfikaty w USA, Kanadzie i Europie, dopuszczające ją do obrotu jako produkt spożywczy. Prawem UE dopuszczona jest również do produkcji żywności dla niemowląt i małych dzieci.

 

Dobroczynny wpływ Diatomitu

Diatomit metabolizuje w układzie pokarmowym zmieniając formę z krzemionki (dwutlenku krzemu) na biologicznie czynny kwas ortokrzemowy, który dostając się do organizmu może przyczynić się m.in. do zmniejszenia bólów stawowych i bólów pleców, zwiększenia witalności, odporności organizmu i dobrego samopoczucia, zmniejszenia problemów ze skórą takich jak łuszczyca czy wysypka, zmniejszenia artretyzmu, polepszenia gojenia się ran, zapobiegania zakażeniom górnych dróg oddechowych, zmniejszenia alergii takiej jak katar sienny czy alergii pokarmowej, zmniejszenia skłonności do zaparć, zmniejszenia stanu bezsenności, polepszonej potencji seksualnej, polepszenia gojenia się złamań kostnych.

 

Detoksykacja organizmu

Pojedyncza dawka ziemi okrzemkowej zawiera miliony ujemnie naładowanych pancerzyków okrzemek. Te przyciągają endotoksyny, pestycydy, pozostałości po lekach i ciężkie metale, wiążąc je w cylindrycznej strukturze pancerzyków. Są one następne wydalane z organizmu. Dodatkowo pancerzykowe cylindry są bardzo twarde i ostre, a przechodząc przez jelito delikatnie skrobią jego ściany, wymiatając zanieczyszczenia z organizmu, nie uszkadzając błon śluzowych i ścian jelita.

 

Poprawa metabolizmu

Nadwaga bardzo często spowodowana jest spowolnionym metabolizmem. Ziemia okrzemkowa dzięki zdolnościom detoksykacyjnym przewodu pokarmowego, pozwala przywrócić organizmowi jego naturalne zdolności witalne, wzmocnić go oraz przywrócić jego naturalny balans.

 

Piękna cera, włosy, paznokcie

Wypryski na skórze są działaniem zmierzającym do wydalania toksyn. Aby im zapobiec , wystarczy odciążyć skórę oczyszczając organizm. Dla zdrowej cery, włosów i paznokci niezbędne jest uzupełnienie braków krzemu w organizmie.  Wspomaganie naturalnych procesów regeneracji organizmu przez proste dostarczanie mu niezbędnych komponentów daje trwały efekt nieosiągalny środkami kosmetycznymi. Zniszczone, łamliwe, cienkie, matowe, rozdwajające się włosy oraz zniszczone łamliwe paznokcie, to efekt braku krzemu w organizmie. Warto więc uzupełnić braki przyjmując Amorficzny Diatomit, który jest naturalnym źródłem krzemu.

 

Jak stosować Diatomit?

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia i sposób użycia:

Dorośli – zacznij od spożywania 1 miarki dziennie (3 gramy) rozpuszczonej w szklance wody. Stopniowo zwiększaj dzienną porcję do 5 miarek (15 gram). Tempo zwiększania dziennej porcji i docelowa porcja zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Zwykle zajmuje od jednego do kilku tygodni. Obserwuj reakcję swojego organizmu. Jeżeli czujesz, że tempo jest zbyt szybkie lub porcja zbyt duża, zmniejsz porcję do 0,5 miarki (1,5 grama) i zacznij proces zwiększania porcji od początku. Stosuj produkt przez kilka miesięcy (do 6 miesięcy). Pij 2 litry wody dziennie. 

Dzieci – od 12 roku życia – maksymalna porcja dla dzieci jest mniejsza o połowę, tj. od 0,5 (1,5 grama) do 2,5 miarki (7,5 grama) – tak więc stosowanie możesz zacząć od 0,5 miarki (1,5 grama) lub jeszcze mniejszych porcji w zależności od uznania i obserwacji dziecka. Jedna miarka odpowiada 1 płaskiej łyżeczce od herbaty. 

Nie podawaj ziemi okrzemkowej noworodkom i dzieciom do lat 12. Nie zaleca się stosowania produktu przez matki karmiące i kobiety w ciąży.

Dzienną dawkę można wymieszać z przyjmowanym pokarmem. Niektórzy ludzie preferują wypicie szklanki wody tuż przed zaśnięciem lub rano po przebudzeniu, lecz przed śniadaniem. Pamiętaj, że jako dodatek do żywności dzienna porcja nie powinna przekraczać 1% wagowo dziennie przyjmowanego pożywienia. Przykładowo jedna łyżeczka od herbaty to 5 gramów - odpowiada 500 gramom dziennego pożywienia, a maksymalna ilość 3 łyżeczek od herbaty to 15 gramów - odpowiada 1500 gramom dziennej porcji pożywienia stałego i płynnego.  

 

Zalecenia i środki ostrożności 

Nie należy dopuszczać do przedostania się Ziemi Okrzemkowej FSF do oczu. Ziemia Okrzemkowa, jako środek wysuszający, może powodować ich suchość. Należy unikać długotrwałego wdychania dużych stężeń rozpylanej Ziemi Okrzemkowej FSF , gdyż może to doprowadzić do podrażnień układu oddechowego. Zaleca się założenie maski na twarz (lub postępowanie ostrożnie) szczególnie wtedy, kiedy występują problemy z płucami i układem oddechowym lub astma. Stosowanie Ziemi Okrzemkowej w innych celach niż tych dopuszczonych przez EPA, USDA, lub FDA podlega surowym prawom restrykcyjnym. 

Ziemia Okrzemkowa jako dodatek do żywności nie może być stosowana jako substytut zróżnicowanej diety. Dodatki do żywności nie zastępują zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

 

Amorficzną ziemię okrzemkową – Diatomit – oferujemy w opakowaniach pół kilogramowych oraz 1 kilogramowych wiaderkach.

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszego sklepu, zapraszamy na zakupy i do odwiedzenia naszych pozostałych ofert.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl